چگونگی پیش بینی و معاملات سهام در بازار بورس، قرار داد آتی سکه طلا در بورس کالا و طلا در بازار های جهانی را تجربه کنید

در صورتي که تمايلي به دريافت ايميل هاي ايران صنعت نداريد اينجا کليک نماييد تا آدرس ايميل شما بلافاصله از ليست حذف شود.

 


 
 
 
تصویر نخست
 
برای کسب موفقیت مالی روی مهارت های خود سرمایه گذاری کنید
 
در دوره های ما چگونگی معاملات و پیش بینی قیمت سهام در بازار بورس، قرار داد آتی سکه طلا در بورس کالا و طلا در بازار های جهانی را تجربه می کنید.
 
معاملات دربازارهای مالی با وجود جذابیت کسب درآمد بالا همواره با ریسک های زیادی روبرو می باشد و استفاده از سیستم های معاملاتی تضمینی برای ماندگاری در بازار و مدیریت ریسک می باشد.

اگر به دنبال سیستم های معاملاتی مناسب برای پیش بینی بازار و یافتن نقاط بهینه ورود و خروج می باشید با شرکت در دوره های آموزش جامع تحلیل تکنیکال CTA بصورتی کاربردی پاسخ نیاز خود را خواهید یافت.

 
معامله گران برای موفقیت در بازارهای مالی نیازمند مسلح شدن به ابزار علم و تجربه هستند، شرکت در دوره آموزش جامع تحلیل تکنیکال و پس از آن شرکت در دوره شبیه سازی معاملات، پاسخی برای این نیاز می باشد و عملا انتقال دانش و تجربه در طول این دوره ها به صورت تدریجی به دانش پژوهان صورت می گیرد.

 

 

جهت آگاهی از نظر دانش پژوهان دوره های قبل، عبارات ارزیابی دوره هفدهم از نگاه دانش پژوهان و ارزیابی دوره بیست و پنجم CTA کلید موفقیت در بورس را در موتور جستجوی گوگل و یا در نوار پایینی سایت مشاهده نمایید.
   
 
 
جهت ثبت نام دوره بیست و هفتم آموزش جامع تحلیل تکنیکال که از جمعه  28  فروردین ماه آغاز می شود به سایت طراح و مدرس دوره مراجعه نمایید و برای دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

 

 


02188500378

02188500379
 
 
تصویر دوم
 

 


02188500378

02188500379
 
 

ارتباط از طريق فرم تماس