لزوم داشتن مشتریان جدید برای هر شرکت یا سازمان بر کسی پوشیده نیست اما توجه به این موضوع که بر اساس تحقیقات علمی انجام شده هزینه نگهداری

در صورتي که تمايلي به دريافت ايميل هاي ايران صنعت نداريد اينجا کليک نماييد تا آدرس ايميل شما بلافاصله از ليست حذف شود.

 


 
 
 
 

پس از نزدیک به یک سال کار پژوهشی با استفاده از بومی سازی دانش و تجربه کشورهای موفق اروپایی و آسیایی از جمله  ICRT  و  MRS کشور انگلستان و بخش تحقیقات دانشگاه مالایا و با همکاری اساتید برجسته کشور، نخستین کنفرانس تخصصی "اصول و روشهای کنترل و بازگشت مشتری"، برنامه ریزی و در 21 خرداد ماه سال 1394 در تهران برگزار می گردد.

 

در این کنفرانس تخصصی بر پایه تحقیقات انجام شده و با استفاده از برترین اساتید کشور در این حوزه، تلاش خواهد شد پایداری سازمان و فروش پایدار از طریق روشهای کاربردی نگهداشت و بازگشت مشتری .بصورت تخصصی بررسی گردد.

 

لزوم داشتن مشتریان جدید برای هر شرکت یا سازمان بر کسی پوشیده نیست اما توجه به این موضوع که بر اساس تحقیقات علمی انجام شده هزینه نگهداری و از دست ندادن مشتریان فعلی هر سازمان یا بنگاه اقتصادی 80% کمتر از هزینه پیدا کردن مشتری جدید است، اهمیت موضوع کنترل و بازگشت .مشتری را مشخص می نماید.

 

در همین رابطه از جنابعالی و همکاران ذیربط دعوت مینماید با حضور در این کنفرانس از مطالب کاربردی ارایه شده بهره برداری فرمایید.

 

 
 

 

تلفن های تماس:
 
77626700 - 77632285 - 77515986
 

 

مخاطبان کنفرانس:

مدیران عامل، مدیران فروش، مدیران بازاریابی، مدیران روابط عمومی و کلیه مدیران و کارشناسان مرتبط با استراتژی فروش و بازاریابی بنگاههای اقتصادی

 
تصویر ایمیل
 
 
 

 

 

تلفن های تماس:
 
77626700 - 77632285 - 77515986